top of page
DOB

Bizi Tanıyın

DOBVis.

Hikayemiz

Klişelerden uzaklaşıp, konsept proje,
Taahhut, ahşap mobilya ve oturma grupları uretimi alanında yeni
Ufuklar açmak, ‘en’leri de ‘ilk’leri de bünyemiz de toplamak hedefiyle 2005
Yılında kurulduk.
Ofis mobilyaları üretimiyle başladığımız yolculuğumuzu dünya sahnesine taşımak için zaman içinde etkinlik alanlarımızı genişlettik.
Oteller, tatil köyleri, eğitim kurumları, hastaneler, rezidanslar için
tüm ahşap mobilyaların projelendirilmesi, üretilmesi ve montaj aşamalarını
Faaliyetlerimize ekledik.
Dünya standartlarında üretim yaparken, kalite anlayışıyla yetiştirilmiş insan kaynağını, ihtiyaç ve alışkanlıklardan yola çıkarak hazırladığımız tasarımları ve
müşteri memnuniyetini yanımızdan hiç ayırmadık.
Bu sayede bugün; Cezayir, Fransa, Brezilya, Katar ve
Türkmenistan’da ülkemizi gururla temsil ediyor, yeni ülkelere yeni ofisler açma
Heyecanı ile çalışıyoruz.
DOB olarak, biz; dürüstlük, çalışkanlık ve şeffaflık ana ilkeleriyle ilerlediğimiz başarı
Yolundan hiç çıkmayacağımızın sözünü veriyoruz.

Tropikal Badem Ağacı

Tasarım Süreci

 İlk İletişim ve ihtiyaç Analizi

İlk adımımız, sizinle buluşarak taleplerinizi ve hayallerinizi dinlemek. Mekanlarınızın ihtiyaçlarını anlamak, estetik tercihlerinizi keşfetmek ve projenizi şekillendirmek için detaylı bir ihtiyaç

analizi yaparız.

 

 Konsept Geliştirme

İhtiyaçlarınız ve zevkleriniz doğrultusunda özgün

konseptler oluştururuz. Renk paletleri, malzeme seçimleri ve tasarım öğeleriyle ilgili önerilerimizi paylaşır, tasarımın ana hatlarını birlikte belirleriz.

 

3D Modelleme ve Görselleştirme

Onaylanan konsept üzerine, tasarımımızı detaylandırarak 3D modelleme aşamasına geçeriz. Bu sayede, projenin nasıl görüneceğini gerçekçi bir şekilde görselleştirir ve tasarımın sizin beklentilerinize uygun olduğundan emin oluruz.

DOB Design olarak, tasarım sürecindeki her adımı özenle planlar ve projelerinizi hayata geçiririz. Sizinle birlikte yaşam alanlarınızı özel kılmak için buradayız.

Üretim

Tasarımın kalitesini ve dayanıklılığını sağlamak için en uygun malzemeleri seçeriz. El işçiliği ve modern üretim teknikleriyle özel mobilya ve dekorasyon ürünlerini hayata geçiririz.

İstanbul Başakşehir bölgesinde bulunan 6000 m2’lik alana kurulu üretim tesislerinde, döşemeden ahşaba, metalden lojistiğe uzanan farklı departmanlarda alanında uzman 86 personel çalışıyor. Üretimde zaman, malzeme ve enerji yönetimini daha verimli yönetmek için 15 kişilik uzmandan oluşan Ar-Ge ekibi tarafından en yeni teknoloji ve yöntemler fabrika sistemine entegre ediliyor.

DOB Design. Üretim

Tasarımcılar.

DOB Design.'ın yaratıcı ekibi, tasarımın sınırlarını zorlayan ve estetiği yeniden tanımlayan bir tutkuya sahip. Tasarımcılarımız, özgün fikirleri, incelikli detayları ve işlevselliği bir araya getirerek müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

bottom of page