top of page

Kalite Politikası.

DOB Design olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ve kaliteli ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz. Kalite politikamız, aşağıdaki prensiplere dayanmaktadır;

01

Müşteri Memnuniyeti

DOB Design, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamaya büyük önem verir. Proje başlangıcında yapılan detaylı toplantılar ve ihtiyaç analizi, müşteriye özel çözümler sunmak için temel oluşturur.

03

İnovasyon ve Gelişim

DOB Design, uzun ömürlü ve dayanıklı mobilyalar üretmek için en kaliteli malzemeleri kullanır. Hem estetik hem de dayanıklılık açısından yüksek standartlara sahip malzemeler tercih edilir.

05

İnsana Saygı

DOB Design, modern üretim teknikleri ve ileri teknolojiye sahip üretim tesisleri ile yüksek kaliteli mobilyalar üretir. Üretim sürecinde, her detayın mükemmel olması için özenle çalışılır.

02

Kaliteli Ürünler

Tasarım ekibi, sektördeki en son trendleri ve teknolojileri takip ederek, yaratıcı ve yenilikçi çözümler geliştirir. Her proje, benzersiz ve özgün bir tasarım anlayışı ile ele alınır.

04

Çevreye Duyarlılık

Projelerin her aşaması titizlikle planlanır ve yönetilir. Tasarım, üretim ve montaj süreçleri boyunca, müşteri ile sürekli iletişim halinde olunarak, projenin her adımı şeffaf bir şekilde ilerletilir.

 

 

 

Call 

444 2 685

Email 

Follow

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page