ARMA

Ofis Çalışma Sistemleri
Arma Ofis Çalışma Sistemleri, ara yönetici, tekli, ikili, dörtlü çalışma sistemleri ve toplantı masasından oluşur. Arma, hem tekil hem de çoğul çalışma alanlarının daha etkin kullanılmasını sağlar.

Sade ve modern tasarımıyla Arma Tekli Çalışma Sistemi, ergonomiyi işlevsellikle bir arada sunar.

Kesonlu ve kesonsuz seçenekleriyle farklı ihtiyaçlara cevap veren Arma Tekli Çalışma Sistemi, değişik renk ve malzemedeki perde alternatifleriyle de kullanıcısının zevkini yansıtır.

Etkileşimli çalışmaya olanak sağlayan Arma İkili Çalışma Sistemi, serinin tüm tasarım özelliklerine sahiptir. Ayrıca merkezi kilitli kesonları, masa altında yer alan bilgisayar taşıyıcıları ve kablo kanallarıyla da, oluşabilecek dağınıklıkların önüne geçer.

Çalışma alanlarının verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan Arma Dörtlü Çalışma Sistemi, kablo kanalları, orta hattaki kablo gizleyiciler, bilgisayar taşıyıcılar ve depolama çözümü sunan kesonlarıyla, kullanıcısının beklentisini fazlasıyla karşılar.

Arma Dörtlü Çalışma Sistemi, yatay ve dikey panellerle bir yandan kullanıcısına özel alan yaratırken bir yandan da etkileşimli çalışma fırsatı verir.

Arma Ofis Çalışma Sistemleri’nin modern toplantı masası, saklı priz bölmesi ve kablo hattıyla ortaya çıkabilecek dağınıklığın önüne geçer.

Ekip çalışmalarını ve anlık toplantı ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılayan Arma Ofis İçi Toplantı Masası, kullanım özellikleri ve sağladığı rahat çalışma ortamı sayesinde toplantıların daha verimli geçmesine olanak tanır. Toplantı masasına adapte olan keson, hem tasarımda hem de kullanımda ayrıcalık sağlar.